Sık Sorulan Sorular

Evet, yapılmaktadır. Minimum üretim metraj/adet yakalanması durumunda detaylı bilgi Mağazalarımızdan veya Genel Merkezimizden alabilirsiniz.
Zenit LED olarak yerli üretim belgesi mevcuttur.
Modül Led grubu ürünlerimiz IP67, Şerit Led grubu ürünlerimiz IP22 / IP65, Bar Led IP20 olarak üretim yapmaktayız.
ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretim proseslerinde kontroller sağlanmaktadır. LED ürünlerimizin doğası gereği kalite yönetimi şirketimizde en önemli birimlerden birini oluşturmaktadır. Bu konuda gerekli tüm yatırımları yapan ZenitLED hammadde girişi ile başlayan kalite kontrollerinden, üretilen ürünün uygulamada kullanımına kadar kalite yönetimi prosesleri bulunmaktadır. Bu sayede üretimimizdeki milyonlarca metre ya da adet üründe hata oranımız sıfıra yakındır. Bu kaliteyi yakalayabilmek için test cihazları ile donatılmış laboratuvarlarımız son teknoloji yöntemlerle üretimden çıkan her ürün test etmektedir. “Hammadde girişinden üretilen ürünün uygulamada kullanımına kadar her aşamada kaliteye dikkat edilmektedir.”
Kendi üretimimiz olan ürün gruplarında 2 yıl Garanti ve CE sertifikasyonu sunmaktayız.

Ayrıca yerli üretimimiz olan Samsung Modül Led ürünlerinde 5 yıl garantimiz mevcuttur.

LED olmayan sistemlerden LED sistemine geçişlerde önceki sistem ve yeni yapılacak sitemin enerji sarfiyatı hesaplanmaktadır. Ardından mühendislerimiz tarafından, yeni sistemin ne kadar sürede kendini amorti edeceği amortisman tablosu olarak proje bazlı müşterilerimize sunum hizmeti şeklinde verilmektedir. Tüm Şubelerimizde özel proje bazlı işlerinizde teknik konular ve uygulama ile ilgili sizlere bire bir destek sunmaktayız. Son derece deneyimli mühendis ve saha satış ekipleri istihdam ederek ve eğiterek üstün müşteri hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Bilgili ve kendini işine adamış saha satış ekibimiz, ürün bilgilerini size sunmak ve aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamak için her zaman yanınızdadır.