Hizmetlerimiz

quality

Hizmetlerimiz

Zenit LED müşterilerine ürün sağlamanın yanında sektördeki bilgi ve tecrübesini müşterileri ile de paylaşmayı bir ilke edinmiştir.

Tabela üreticileri;

Bir tabela aydınlatma projesinde, yada bir kutu harf için hangi ürünü tercih etmeli, kaç adet led kullanmalı, hangi güç kaynağını tercih etmeli gibi sorularınız var ise müşteri temsilciniz yada teknik mühendis ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Genel aydınlatma;

Genel aydınlatma departmanımız da ki teknik ekibimiz, yapmak istediğiniz uygulamada hangi ürünü kullanırsanız nasıl sonuç alacaksınız; bunun cevabını verecektir. Hatta mekanın proje çizimleri var ise, aydınlatma tasarımı çizimleri ile mekanınızın nasıl görüneceğini size gösterebilecektir. Daha fazla detay için ” aydınlatma tasarımı ” sayfanızı ziyaret edebilirsiniz.

ZENIT AVATAJLARI
Türkiye’nin en kapsamlı LED aydınlatma firmalarından biri olarak müşterilerimizle çalışırken tam hizmet anlayışı sunuyoruz. ZENIT LED ürün portföyü, ticari ve endüstriyel uygulamalar ve tabela üreticileri için çok çeşitli iç ve dış aydınlatma çözümleri sunar. Bu ürünler sınıfının en iyisi bileşenlerle üretilir, yüksek enerji tasarrufu sağlar, zaman ve para tasarrufu sağlar ve çoğu ürün için sınıfının lideri Beş Yıl Garantisi sunar. Projelerinizde Zenit LED ürünleri kullanıldığında sizlere neler sağlayacağını görün..