Aydınlatma Tasarımı

ADINLATMA TASARIMI

LED aydınlatmaya geçiş yapmak, şirket, organizasyon veya kurum için aydınlatmayı iyileştirmenin yalnızca bir parçasıdır. Doğru yerlerde doğru tipte ışıklara da ihtiyacınız var. ZENIT LED farkının geldiği yer burasıdır. Biz sadece aydınlatma üreticisinden daha fazlasıyız – biz aynı zamanda aydınlatma tasarımcılarıyız. Profesyonel LED aydınlatma düzenimiz ve tasarım hizmetlerimizle, kendi ortamınız için ideal olan yeni veya güçlendirme çözümlerini oluşturmaktayız. Doğru miktarda ışığın bir alanı ne kadar etkileyebileceğini biliyoruz. İç mekan, dış mekan veya tabela aydınlatmanızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için buradayız.

MEKANINIZI ve MARKANIZI

EN İYİ AYDINLATMAK İÇİN

ZENİT LED HİZMETLERİNDEN FAYDALANIN.

Birçok şirket size sadece ışık kaynağı satıyor ve sizleri kendi başınıza bırakıyor. Ancak müşterilerimiz için daha fazlasını yapmamız gerektiğini politika edinmiş Zenit LED, giyim mağazalarından ofis arızalarına kadar her şey için eksiksiz LED aydınlatma hizmetleri sunarak hizmet vermektedir.. Gelişmiş yazılımlarıı kullanarak fotometrik yerleşim çalışmalarını yürüterek, bir alanın her santimetre karesinde hangi LED ışık kalitesinin ve yoğunluğunun gerekli olduğunu bulabiliriz. Bu veriler, hangi armatürlerin alan için en uygun olduğunu, kaç tanesine ihtiyaç duyacağınızı ve nereye yerleştireceğinizi belirlememize yardımcı olur. Bunu daha sonra saha araştırmaları, konsept testlerinin kanıtları ve mükemmel ayarlanmış aydınlatma için on yıllarca iyi görünen bir şey yapabilmek için sizleri destekliyoruz

mükemmel ayarlanmış aydınlatma için on yıllarca iyi görünen bir şey yapabilmek için sizleri destekliyoruz Bir aydınlatma profesyonelininden ZENITLED aydınlatma tasarımı talep etmek istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Ne tür bir proje olduğu, alanın boyutları, mevcut ve istediğiniz ışık düzeyiniz, montaj yüksekliği kısıtlamaları ve şu anda hangi armatürlerin kurulu olduğu dahil olmak üzere mümkün olduğunca fazla bilgi verin. Bir LED aydınlatma tasarım uzmanımız sektördeki en gelişmiş teknolojiyi kullanarak mükemmel bir şekilde optimize edilmiş bir ışık düzeni üretecektir. Doğru aydınlatma ürünleri için doğru servise ihtiyacınız olduğunda ZENIT LED Her Zaman Doğru Seçimdir.

AYDINLATMA TASARIM HİZMETİMİZ

Kutu harfler, tabelalar, iç ve dış led aydınlatma tasarımları için yardım alabilirsiniz.

KUTU HARFLER

Kutu harf projenizin boyut ve malzeme tipi gibi detaylarını bize bildirin, hangi Zenit LED ürününe ihtiyacınız olduğunu öğrenenin.

lighting-design-1-blackwhite

REKLAM TABELALARI

Projenizde uygulama alanı, derinlik ve materyal bilgisini bizle paylaşarak doğru ürünü bulmanızda yardımcı olalım

lighting-design-2-blackwhite

İÇ MEKAN LED AYDINLATMA

Ne tür bir proje olduğu, alanın boyutları, mevcut ve istediğiniz ışık düzeyiniz, montaj yüksekliğini paylaşmanız yeterli.

lighting-design-4-blackwhite

DIŞ MEKAN LED AYDINLATMA

Ne tür bir proje olduğu, alanın boyutları, mevcut ve istediğiniz ışık düzeyiniz, montaj yüksekliğini paylaşmanız yeterli.

lighting-design-3-blackwhite

    Aydınlatma tasarımınız için bize ulaşın

    EN İYİ AYDINLATMA İÇİN ADRESİNİZ ZENİT LED

    İletişim Detayları    Proje Detayları