Bu gönderiyi paylaş

HASTANE
LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
HASTANE
LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
HASTANE
LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

HASTANE LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

Hastaneler için aydınlatma hasta konforu, personel verimliliği, verimli enerji kullanımı açısından oldukça önemlidir.

 

Hastane aydınlatması hastane inşaatı ve yönetiminin önemli bir parçasıdır. Sağlık hizmetleri ve tedavi etkisinin, hastaların rehabilitasyonu ve doktorlar ve hastalar arasındaki ilişkilerin, hastane operasyon yönetimi ve maliyet kontrolünün gerçekleştirilmesinde önemli bir rol oynar. Bununla birlikte, hastane inşaatı ve fiili işletme sürecinde, yeterince dikkat edilmemektedir. Bunun nedeni, ilk olarak, hastane yapımının aydınlatma rolünün çok az olmasından dolayı, hastane aydınlatmasına ilişkin akademik araştırmaların nispeten küçük olması; Öte yandan, aydınlatma endüstrisinin hastane aydınlatmasının gerekliliklerini anlaması pazarda pek mevcut değildir. Profesyonel aydınlatma ekipmanı seçimi göreceli olarak eksiktir.

 

Bu aşamada hastane ortamlarında kaliteli aydınlatma çözümleri için yüksek beklentileri karşılayan aydınlatma çözümlerimiz; verimli LED ışık kaynakları ve buna göre tasarlanmış ürün yelpazemiz alternatif çözümler sunar.

 

Halka açık alanların, lobilerin, koridorların, hasta odalarının ve personel alanlarının, ameliyat ve ameliyat odalarının, tanı ve görselleştirme alanlarının aydınlatması konusunda Zenit LED çözümleri sizlere hizmet eder.

ZENIT LED- HASTANE AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
ZENIT LED- HASTANE AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

Halka açık alanlar
lobiler
koridorlar
hasta odaları
personel alanları
ameliyat odaları
tanı ve görselleştirme odaları