Bu gönderiyi paylaş

CEPHE
LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
CEPHE
LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
CEPHE
LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

CEPHE AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

Aydınlatma, kurumsal kimlik iletişimiyle uğraşan şirketler için güçlü ve önemli bir konudur. Aydınlatma konsepti ve aydınlatma seçimi çarpıcı bir görünüm elde etmek için önemlidir. Personel ve ziyaretçiler için kurum kültürü güçlendirilir. Geceleyin bina kentsel alanda anlamlı bir ışık sanatı olarak yansıtılmış olur. Bina cepheleri insanların gözünde ilk fark edilen mimari unsurdur.

 

Cephe aydınlatma geceleri ışığın yönü ve rengine göre belirlenir. Cephelerin görünümü, gün içerisinde gün ışığının yönünün değişmesi nedeniyle farklı etkiler yaratmayı mümkün kılar. Farklı ışık dağıtımları ve aydınlatma kontrol sistemlerinin kullanımı sayesinde, geceleri eşsiz bir görünüm vermek mümkündür.

 

Parlak bir cephenin bileşenleri ve alanları ayırt edilebilir ve bir fark yaratabilir.

 

Cepheye gereken derecede görsel etkiyi vermek için gereken aydınlığı belirlerken, bazı önemli faktörlerin göz önünde bulundurulması gerekir.

 

Öncelikle, çevrenin ve arka planın parlaklığı yapı malzemesinin doğasıdır – bu ne kadar karanlık olursa, tatmin edici bir parlaklık izlenimi vermek için gereken aydınlık da o kadar yüksek olur. Daha sonra bu, malzemenin dokusu ve üzerinde ışık oluşma açısıdır. Işığın dikey yüzeyde yukarı doğru yönlendirildiği normal bir kurulum için, gözlemciye ulaşan yansıyan ışığın miktarı, aydınlatılan yüzeyin düzgünlüğündeki artışla azalır.

 

Zenit LED neye ve hangisini ihtiyacınız olduğunu hesaplar ve cephe aydınlatma projeniz için çözümler sunar.

Zenit LED neye ve hangisini ihtiyacınız olduğunu hesaplar ve cephe aydınlatma projeniz için çözümler sunar.

KULLANILAN ÜRÜNLER